Popularne gry na PC

Planszówki wróciły do łask. Gdzie możemy w nie pograć?

Mar
22
gry imprezowe
Author: Rob DiCaterino
Source: http://www.flickr.com
Trendy w rozrywce się zmieniają, pokazują się nowe propozycje, ale ponadczasowe gry nigdy nie wyjdą z mody. Ostatnio renesans zaliczyły planszówki i widać to właściwie w każdym miejscu. Można zagrać nie tylko w piwiarniach, ale też na rozgrywkach i konwentach im poświęconych.
Posted By addmean read more

Gra dla pasjonatów dobrej zabawy na wysokim poziomie

Jul
09
Gra
Author: Anders Rune Jensen
Source: http://www.flickr.com
Dla ludzi uwielbiających gry zbitek liter z cyfrą BF4 nie jest tajemnicą. Jednak dla tych ludzi, którzy gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie nie do rozszyfrowania. A battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą możemy włączyć na laptopie, na konsoli i stan rozgrywek monitorować na naszych smartfonach.
Posted By addmean read more

Program TV w Internecie - wygodne oraz rychłe sprawdzenie programu TV

Jun
05
program tv
W wolnych chwilach masa osób lubi spędzać czas przed telewizorem. Niewątpliwie jest to niezwykle dobry sposób na zrelaksowanie się oraz odpoczynek po długim oraz męczącym dni. W telewizji częstokroć możemy natrafić na ciekawe, interesujące programy, filmy oraz komedie, które efektywnie umilą nam wolny czas. Aktualnie kanałów telewizyjnych jest istotnie dużo, jeśli masz kablówkę, pewno wiesz, jak dużo kanałów puszcza intrygujące i interesujące programy.
Posted By addmean read more

Każdy, kto tylko zostanie rodzicem, niewątpliwie ma ochotę rozpieszczać własnego malucha.

Jun
02
Gry na PC
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
A prawie zawsze takie uczucia oczywiście wylewane są poprzez kupowanie różnych podarunków. Dodatkowo te wcześniejsze roczniki, zwykle zamierzają poniekąd oddać swoim latoroślom to, że oni za czasów swojego dzieciństwa nie posiadali tylu pluszaków.
Posted By addmean read more

Czy najlepszy komputer do gier powinien być także najsolidniejszy?

Mar
05
Mężczyzna przy komputerze
Author: Marcin Wichary
Source: http://www.flickr.com
Raptem dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości zdołały oczarowywać graczy swoją grafiką. Filmiki, które dzisiaj wzbudziłyby tylko uśmiech politowania, wtedy rozgrzewały serca i wyobraźnie. To nie grafika była fundamentalna. Główną rolę odgrywała rozgrywka.
Posted By addmean read more

W jakim miejscu obywatel Polski będący sympatykiem gier może znaleźć najciekawsze i najbardziej wciągające propozycje?

Feb
24
gry online
Author: Enrico Strocchi
Source: http://www.flickr.com
Świat gier jest gigantyczny! Kilkadziesiąt lat temu znane były tylko gry ruchowe, następnie planszowe, strategiczne – w skrócie takie, które wręcz wymuszały interakcję z drugim człowiekiem. Najważniejszy był owy człowiek + element typu piłka. Po latach zaczęły pojawiać się pierwsze komputery, a wraz z nimi powolutku ludzie zaczęli pojmować zupełnie inny rodzaj gry. Gry komputerowej.
Posted By addmean read more

Mechanika rozgrywek RPG na konsolę

Oct
17
Mężczyzna grający na konsoli
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Założeniem kreatorów gier RPG-ów było stworzenie rozgrywki, która bazowała by na jak najbardziej prawdziwych prawidłach społecznych. Postać w ciągu całej gry nieprzerwanie rośnie.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - Popularne gry na PC