Popularne gry na PC

Kilka ciekawych pomysłów na to, żeby robić coś nietypowego w domu z rodziną czy przyjaciółmi.

Dec
23
rękawice
Author: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Source: http://www.flickr.com
Młode osoby bardzo lubią aktywność fizyczną i dobrą zabawę, dlatego też w niejednym domu spotkać można wiele rozmaitych akcesoriów. Niektóre z nich świetnie sprawdzają się w czasie spotkań towarzyskich, inne z kolei dużo bardziej będą się nadawać do samodzielnej zabawy czy nawet treningu. Jeżeli się ma odpowiednio dużo miejsca, to można pomyśleć o zakupie czegoś przydatnego, przy czym można będzie spędzać wolny czas.
Posted By addmean read more

Planszówki wróciły do łask. Gdzie możemy w nie pograć?

Dec
23
gry imprezowe
Author: Rob DiCaterino
Source: http://www.flickr.com
Trendy w branży rozrywkowej zmieniają się, pokazują się szałowe gry, lecz ponadczasowe gry raczej nie wychodzą z mody. W ostatnim czasie renesans przeżywają gry planszowe i widać to praktycznie w każdym miejscu. Możemy pograć nie tylko w knajpach, ale też na rozgrywkach i imprezach im poświęconych.
Posted By addmean read more

Gry planszowe - wspaniała zabawa oraz świetna rozrywka dla rodziny

Dec
17
Strategiczna gra planszowa
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś gry planszowe cieszyły się największą sławą, chyba nie było dziecka, które nie miałoby chociażby kilku gier planszowych. Granie w gry planszowe było świetną rozrywką i fenomenalną zabawą, nie wyłącznie dla dzieci, lecz także dla całych rodzin.
Posted By addmean read more

Gra dla pasjonatów dobrej zabawy na wysokim poziomie

Dec
17
Gra
Author: Anders Rune Jensen
Source: http://www.flickr.com
Dla ludzi uwielbiających gry skrót BF4 nie jest tajemnicą. Ale dla tych ludzi, którzy gry komputerowe raczej omijają, skrót ten będzie niemożliwy do odgadnięcia. A battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą można odpalić na komputerze, na konsoli i stan działań monitorować na naszych smartfonach.
Posted By addmean read more

Czas spędzony na graniu może dawać dużo przyjemności i również wiele nas uczyć

Dec
10
gry komputerowe
Author: Corey Marshall
Source: http://www.flickr.com
Wolny czas możemy spędzać na najróżniejsze sposoby. Jednym z wariantów są jak najbardziej gry, w tym bardzo popularne gry komputerowe i gry rpg. Gry są świetną metodą na spędzanie wolnych chwil, ale również mogą istotnie przysłużyć się do rozwoju poszczególnych umiejętności. Refleks, wyobraźnia, precyzja, umiejętne planowanie – to tylko niektóre aspekty, które możemy rozwijać grając w gry. Weźmy dla przykładu grę strategiczną, którą jest gra khanwars, dostępna także online. Za jej pomocą możemy przenieść się w historyczny świat średniowiecza i wcielić się w rolę wojownika.
Posted By addmean read more

Program TV w Internecie - wygodne oraz rychłe sprawdzenie programu TV

Oct
01
program tv
W wolnych chwilach dużo osób lubi spędzać czas przed telewizorem. Na pewno jest to niezwykle dobry sposób na zrelaksowanie się i wytchnienie po długim oraz męczącym dni. W telewizji często zdołamy natrafić na ciekawe, atrakcyjne programy, filmy i komedie, jakie efektywnie umilą nam wolny czas. W dzisiejszych czasach kanałów telewizyjnych jest faktycznie multum, jeśli posiadasz kablówkę, zapewne wiesz, jak sporo kanałów puszcza atrakcyjne i interesujące programy.
Posted By addmean read more

Czy najlepszy komputer do gier powinien być także najsolidniejszy?

Sep
04
Mężczyzna przy komputerze
Author: Marcin Wichary
Source: http://www.flickr.com
Raptem dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości mogły fascynować graczy swoją grafiką. Filmiki, które obecnie przyzwałyby jedynie uśmiech politowania, wtedy rozpalały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Kluczową rolę odgrywała fabuła.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - Popularne gry na PC