system operacyjny

Który smartfon wybrać? Informator po najnowszych modelach

Jul
11
smartfon
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Smartfon jest obecnie nieodłączonym elementem życia codziennego. Telefony wyposażone w zaawansowany system operacyjny w ogromnej części wyparły tradycyjne telefony komórkowe. Jednakże bogactwo wzorów w nadzwyczaj zróżnicowanych cenach i rozlicznych stopniach zaawansowania, może osobom nie znającym się na najświeższych trendach przysporzyć nie lada problemu.
Posted By addmean read more

Nowoczesne sposoby i zaawansowane procesy technologiczne. Co wiesz na ten temat, a co powinieneś wiedzieć?

Jun
01
Serwerowania
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy odpowiedzieć w jak najkrótszej formie na pytanie „czym jest wirtualizacja?”, można bez wahania stwierdzić, że jest to osiągnięcie logicznego zasobu przez abstrakcję zasobów fizycznych. Takie stwierdzenie można dopasować do każdego obszaru wirtualizacji, jednak ono nie powie nam o którym obszarze dyskutujemy oraz co to dokładnie jest ta wirtualizacja.
Posted By addmean read more

O paru niegdysiejszych nowinkach ze świata informatyki, które teraz są znane już nie jedynie profesjonalistom z tej branży

Dec
15
Komputery
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
Branża komputerowa jest szczególna, jeśli weźmiemy pod lupę jeden fakt, a mianowicie to, że nowinki niemal od razu tracą na aktualności. Praktycznie w każdym roku dany program antywirusowy bądź system operacyjny bywa unowocześniany, czyli pojawiają się w nim praktyczne udogodnienia, przez co poprawia się jego funkcjonalność. W rezultacie kto nie śledzi z należytą uwagą nowinek, ten może szybko wypaść z gry. W końcu Linux serwer w wersji tej tegorocznej i tej sprzed kilku lat, to całkowicie inny system.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - system operacyjny