wyświetlacz

Laptop czy tablet - pytanie to zadaje sobie wielu ludzi chcących zakupić nieduże, przenośne urządzenie do rozrywki albo pracy

Aug
05
tablet
Author: Trust
Source: Trust
Laptop czy tablet - pytanie to zadaje sobie wielu ludzi zamierzających zakupić niewielkie, przenośne urządzenie do rozrywki albo pracy. Oba te sprzęty posiadają swoje zalety i wady, i tak naprawdę od potrzeb kupującego będzie zależało, jakie urządzenie bardziej mu się przyda. Laptopy funkcjonują przeważnie pod kontrolą systemu windows lub linux i przez co można na nich pracować we wszystkich aplikacjach użytkowych, biurowych, a także grać w ogromną ilość gier.
Posted By addmean read more

Dlaczego smartfony zdobywają coraz bardziej znaczące uznanie

Feb
07
smartfony
Source: technibufallo.com
Smartfony od pewnego czasu zdobywają szturmem rynek telefonów komórkowych, bardzo szybko wypierając tradycyjne urządzenia z klawiaturą. Już chwilę temu sprzedaż smartfonów przewyższyła liczbę tradycyjnych aparatów i przewaga cały czas się zwiększa. Z rynku zniknęli producenci do tej pory kojarzeni z solidnymi komórkami, a ich miejsce zajęły firmy, które postawiły na technologię pod postacią coraz wydajniejszych i mocniejszych smartfonów.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - wyświetlacz