sport

Dron DJI Phantom 3 Professional niesamowicie spisze się na zabawach plenerowych

Aug
05
kaski
Author: Miroslav Zachoval
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób możemy rejestrować to co ma miejsce?
Gdy chcemy rejestrować to co ma miejsce wokół nas, lub pragniemy przygotować film z jakiejś imprezy, to należy się namyślić co chcemy do tego zastosować. Zwykła kamera nagra tylko to, co znajduje się na wysokości naszych oczu i w naszym pobliżu, lecz jeśli użyjemy do takiego nagrywania dron, to będziemy mogli nagrywać wszystko z lotu ptaka.
Posted By addmean read more

Gdzie możesz spożytkować kamery GoPro?

Aug
03
www
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Mała, niezwykle lekka przenośna kamera cyfrowa, która nagrywa materiał w HD i którą w łatwy sposób można przymocować do hełmu - niby nic nadzwyczajnego
Posted By addmean read more

Interesująca oferta kamer GoPro

May
26
kamera sportowa GoPro
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Idealnie sprawdzające się wedle profesjonalistów i amatorów sportów ekstremalnych kamery GoPro 3 to najnowocześniejsza propozycja producenta. Niesamowicie wydajna oferta daje znakomite możliwości. Nagrywanie bardzo wymagających i ekstremalnych, a równocześnie zachwycających momentów możliwe jest już teraz w najwyższej jakości. Rewelacyjny dobór dostępnych opcji powoduje, że wskazane jest zaufać marce i wybrać nowy model kamery. Dodatkowo dla wielu klientów istotne jest to, że kamera wyposażona jest w szczególnie wodoodporną obudowę.
Posted By addmean read more

Serwerownia

Nov
20
Serwer
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jeśli remontujemy zamieszkiwany przez siebie dom może powinniśmy także wziąć się za drzwi? Jakby nie patrzeć bez wątpienia będziemy sporo bardziej zadowoleni jeżeli najzwyczajniej w świecie będziemy mieć całkowicie nowe drzwi. Bardzo tak naprawdę cieszy, że w XXI wieku jest tak wielki wybór konsumencki. Przykładowo kogoś zainteresowały drzwi prysznicowe? To żaden problem - bądź co bądź kłopot to będzie tylko z nadmiarem bogactwa. Bo niby jak wybrać te drzwi, które są zapewne pod wszystkimi względami w porządku? Na szczęście sytuacja bez wątpienia nie jest aż tak bardzo dramatyczna, jakby się można było spodziewać Wiemy, iż samodzielne treningi to nie wszystko, kiedy nie będą one wzmocnione poprzez odpowiednią dietę, dobraną do naszego stylu funkcjonowania.
Posted By addmean read more

Możemy mieć salę gier w domu

Nov
09
stół bilardowy
Author: Javcon117*
Source: http://www.flickr.com
Istnieją bardzo różne rodzaje masażu. Chociażby najbardziej popularny masaż relaksujący, masaż terapeutyczny, wiele typów masażu skupiającego się na mięśniach którym poddają się ludzie uprawiający sport… Wypisywać można by długo. Skupmy się jednak na tym ostatnim rodzaju. Terapie, którym poddają się sportowcy nie są specjalnie przyjemne. Najlepszym przykładem są tu biegacze na długich dystansach.
Posted By addmean read more

Konsola do gier to wspaniały sposób na nudę!

Nov
08
gra na ps3
Author: TransformersMan
Source: http://www.flickr.com
Wygodne, trendy, stylowe czy na ludzie - w jaki sposób trzeba dobierać nasze buty? Niejednokrotnie myślimy nad tym, jak powinniśmy dobrać odpowiednie buty, by nie tylko dobrze się czuć, lecz także ładnie wyglądać. Kupno odpowiedniego obuwia w niemałym stopniu zależy od sytuacji, a także charakteru całej garderoby. Wygodny, sportowy styl zapewnia nam spore pole do popisu w kwestii stylizacji, a dodatkowo jest bardzo komfortowy. Rękawiczki skórzane w różnych wzorach są idealnym wyborem dla ludzi, którzy cenią sobie modę i styl.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - sport