IT

Jak urządzić salon? Czym się pokierować?

Nov
23
wizytówka meble
Author: Paulo Guereta
Source: http://www.flickr.com
Urządzanie pokoju dziennego, to niby nic skomplikowanego - sofa, meblościanka, stolik, odbiornik telewizyjny i pokój dzienny gotowy. Tyle że później nie zawsze wszystko z sobą harmonizuje.
Posted By addmean read more

Czy stworzona będzie dla nas motorola rokr e8?

Oct
27
Zegarki Swatch Lady
Author: Swatch
Source: e-arttime.pl
Na rynku istnieje dużo różnorakich telefonów komórkowych, a co się z tym łączy, zanim kupimy ten konkretny dla siebie, musimy je wszystkie sprawdzić pod kątem parametrów, lecz także tego jak leżą nam w dłoni.
Posted By addmean read more

Pit online bez krs możemy wypełniać

Oct
08
pit online bez krs
Author: iStock
Source: iStock
Gdy zastosujemy dobry program do wypełniania pitów, to nie będziemy posiadali z niczym trudów, bo na wszystkie pojawiające się pytania odnajdzie się od razu rzetelna oraz dokładna odpowiedź.
Posted By addmean read more

Popularne formy reklamy outdoorowej

Oct
01
notatki
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna swą popularność zawdzięcza przede wszystkim dwóm cechom: dużej częstotliwości kontaktów z przekazem, wypływającej z umieszczenia w przestrzeni publicznej wielu nośników oraz prostego przedstawienia towaru, bazującego na nośnych symbolach i wyrazistych hasłach.


Stąd też nośniki outdoorowe stanowią jeden z najważniejszych, najstarszych i najpopularniejszych środków reklamy.
Posted By addmean read more

Freelancerzy ochoczo wyszukują nowych wyzwań

Sep
08
Pracujący informatyk
Author: zenjazzygeek
Source: http://www.flickr.com
Możemy korzystać z wolnych strzelców

Od czasu do czasu jest tak, że w firmie czasami potrzebny jest ekspert, który posiada odpowiednią wiedzę, lecz jego zatrudnienie na stałe, jest nazbyt kosztowne. Wówczas można skorzystać z usług tak zwanych wolnych strzelców, a zatem obywateli, którzy posiadają sporą wiedzę w konkretnej kategorii, ale nie są na stałe przydzieleni do konkretnego przedsiębiorstwa.
Posted By addmean read more

Dlaczego warto posiadać własną wizytówkę? Jakiego rodzaju gwarantuje ona najważniejsze korzyści?

Jul
30
projekty unijne
Author: www.PolskaProjektowa.pl
Source: www.PolskaProjektowa.pl
Każda firma musi się czymś wyróżnić, żeby to jej oferta była najlepsza, dość często wybierana. Istnieją różne metody, aby to się udało, wszystko jest zależne od kreatywności, ale też od budżetu jaki jest wydzielony na działania promocyjne.
Posted By addmean read more

Ciekawa praca pełna wyzwań w branży IT

Jun
03
Informatycy
Author: Mario Behling
Source: http://www.flickr.com
Branża IT należy do dziedzin, jakie rozwijają się dzisiaj niezwykle prężnie i dynamicznie. Mnogość ludzi entuzjastycznie wiąże swoją drogę zawodową właśnie z branżą IT. Praca w IT jest ciekawa i interesująca, nieraz wiąże się z nowymi zadaniami oraz wyzwaniami - w tej pracy nie ma czasu na nudę. Rzecz jasna branża IT nie jest dla każdego. By świadczyć usługi informatyczne wypada mieć należyte wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - IT