firma

Pełna księgowość czy uproszczona księgowość - jaki jest najlepszy wybór dla nowo załozonego przedsiębiorstwa?

Dec
25
księgowość
Author: Grupy .NET i IT
Source: http://www.flickr.com
Księgowość jest głównym elementem składowym rachunkowości. Księgowość tworzy część rejestracyjną rachunkowości.
Księgowość polega na rejestracji w ujęciu pieniężnym, a czasem w ujęciu ilościowym, dobrze udokumentowanych zdarzeń gospodarczych, które powodują zmiany w majątku jednostki gospodarującej i źródłach jego pochodzenia. Księgowość to nie tylko uzupełnianie rubryk, zbieranie i przepisywanie kwot z rachunków i faktur, czyli prosta rejestracja zdarzeń finansowych.
Posted By addmean read more

Rozwój technologii – wzrastająca liczba telefonów

Dec
11
telefony
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w okresie dużego rozwoju technologii – co rusz słychać o nowych urządzeniach, nowinkach technologicznych, które ulepszają nam funkcjonowanie. Technologia bowiem jest nieodłącznym elementem naszego życia. Akutalnie niemal każdy ma jakiekolwiek urządzenie, które zabiera ze sobą wychodząc do pracy. Doskonale wiemy, iż rozwój technologiczny jest jednoznaczny z polepszeniem jakości naszego życia – możemy korzystać przenośnych komputerów, dzięki którym mamy dostęp do Internetu, gdzie wyszukamy każdą potrzebną nam informację.
Posted By addmean read more

Jak się teraz ma gigantyczna marka Microsoft?

Nov
19
stoisko Microsoft
Author: Stacie DaPonte
Source: http://www.flickr.com
Na świecie znajduje się coraz więcej korporacji, które działają w sferze komputerów. Uwidacznia się, iż stare firmy miewają się równie efektywnie i doskonale radzą sobie np. ze smartfonową przemianą.
Posted By addmean read more

Jakie znaczenie ma profesjonalne działanie działu zakupów, wydajne narzędzia wspomagające jego pracę.

Nov
15
Laptop
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Większość firm, w tym wszystkie z branży produkcyjnej i handlowej opierają się przede wszystkim na zakupach towarów i materiałów. Dopiero jak się je kupi to można będzie myśleć o tym, aby je sprzedaż z zyskiem albo coś z nich zrobić. Od sprawnej organizacji działu zakupów często zależy bardzo dużo, tak więc istotne jest, aby zatrudnieni tam byli doświadczeni, wspomagani profesjonalnymi narzędziami ludzie. Bardzo przydaje się w tym zakresie na przykład nowoczesny system zarządzania przedsiębiorstwem z modułem zaopatrzenia.
Posted By addmean read more

O jakich sprawach powinien pamiętać posiadacz sprzętu komputerowego? Jakie programy są istotne? W jaki procesor warto zainwestować?

Nov
02
marina - ubrania
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Każdy kto ma do czynienia ze sprzętem komputerowym na co dzień zna określone pojęcia i nazwy firm, bez których ciężko myśleć o normalnej pracy. Dzięki nim rzeczywiście mamy nowe możliwości, by rozwijać swoje zainteresowania, to jednakże jest bardzo pomocne w pracy, bo nowe technologie są dzisiaj niezwykle pomocne. Na które elementy zwracać uwagę, co jest istotne w tej dziedzinie?
Posted By addmean read more

Czy księgowość internetowa jest pomocna w prowadzeniu swojej firmy? Zobacz, czy sam jesteś w stanie prowadzić swą księgowość, czy też musisz wynająć profesjonalne biuro rachunkowe.

Sep
28
lista płac
Author: Twinfieldinternational
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zaczynasz prowadzenie swojej działalności gospodarczej, musisz liczyć się z koniecznością zatrudnienia sprawdzonej osoby, która zatroszczy się o wszystkie kwestie formalne, związane z prowadzeniem księgowości. W niniejszym tekście odpowiemy na pytanie, czy jest to rzeczywiście potrzebne.
Posted By addmean read more

Outsourcing pracowników jest coraz częściej stosowany

Sep
12
Dziecko śpiące
Author: Janpol
Source: Janpol
Nieraz jest tak, że przez większą część roku konieczny nam jest mały zespół pracowników, bo są oni w stanie poradzić sobie z tą liczbą pracy, którą posiadają.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - firma