smartfony

Przydatne etui i modne pokrowce do Samsunga Galaxy

Aug
03
telefon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Smartfony to niezwykle funkcjonalne, lecz jednocześnie delikatne telefony, które mogą bez trudu się popsuć, w szczególności jeżeli nie dbamy o nie odpowiednio. Wystarczy losowy upadek telefonu, aby zbił się ekran dotykowy. Dodatkowo jeżeli nosimy telefon w kieszeni to obudowa także może szybko się zarysować, na przykład od kluczy. Jeśli chcemy, aby nasz telefon przez długi okres wyglądał jak nowiutki, zainwestujmy w etui albo pokrowiec.
Posted By addmean read more

Nokia to znana i popularna marka, jeżeli planujesz zakupić odpowiedni smartfon, z pewnością się sprawdzi

Jun
06
smartfon Nokia Lumia
Author: Hill+Knowlton Strategies
Source: Hill+Knowlton Strategies
Użytkownicy, którzy w dzisiejszych czasach kupują telefony komórkowe, najczęściej decydują się na kupno smartfonu. To rozwiązanie okazuje się dużo wygodniejsze aniżeli klasyczna komórka i jest szczególnie ceniona przez osoby młode oraz nowoczesne.
Posted By addmean read more

Nowomodne urządzenia elektroniczne słynne w naszych czasach

Mar
13
tablet firmy Acer
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Obecnie rozrost techniki ciągle prężnie posuwa się do przodu oferując nam coraz to nowsze i lepsze urządzenia elektroniczne. Teraz już każdy z nas posiada telefon komórkowy lub laptop, choć na rynku możemy znaleźć jeszcze nowsze i jeszcze lepsze typy owych urządzeń.
Posted By addmean read more

Topowe gadżety do współczesnych telefonów

Feb
22
Smartphone
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie coraz większa liczba ludzi odchodzi od wcześniej popularnych rozwiązań w zakresie technologii, które ciągle ustępują miejsca nowym. Dobrym przykładem w tej dziedzinie są telefony komórkowe. Technologia tych urządzeń jest bowiem dziedziną bardzo szybko ewoluującą. Przykładowo jeszcze kilka lat temu znaczną innowacją było wprowadzenie w komórkach aparatu fotograficznego.
Posted By addmean read more

Dlaczego smartfony zdobywają coraz bardziej znaczące uznanie

Feb
07
smartfony
Source: technibufallo.com
Smartfony od pewnego czasu zdobywają szturmem rynek telefonów komórkowych, bardzo szybko wypierając tradycyjne urządzenia z klawiaturą. Już chwilę temu sprzedaż smartfonów przewyższyła liczbę tradycyjnych aparatów i przewaga cały czas się zwiększa. Z rynku zniknęli producenci do tej pory kojarzeni z solidnymi komórkami, a ich miejsce zajęły firmy, które postawiły na technologię pod postacią coraz wydajniejszych i mocniejszych smartfonów.
Posted By addmean read more

O jakim telefonie, a konkretniej o jakim smartfonie, marzą przedstawicielki płci pięknej, tak piękne bizneswomen, jak i gospodarne panie domu

Oct
05
samsung galaxy
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
O tym, że tak reprezentantki płci pięknej po trzydziestce, jak i pięćdziesięcioletnie kobiety uwielbiają prowadzić długie konwersacje z przyjaciółkami, czyli inaczej rzecz ujmując plotkować, wie prawdopodobnie każdy mężczyzna. Dziś niestety wciąż brakuje nam czasu na chociażby króciutkie pogawędki przy kawie i kawałku pysznego ciasta.
Posted By addmean read more

Jakie funkcje posiadają nowe smartfony, czyli o czym właściciele starego typu komórek mogą tylko pomarzyć

Jun
10
telefon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto chce dziś zamówić telefon ma mniej więcej sprecyzowane preferencje. Dwudziestolatkowie chcieliby pochwalić się eleganckim Huawei Honor 7, a siedemdziesięciolatkowie nie powinni mieć żadnych kłopotów z obsługą modelu dla seniora.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - smartfony