parametry

W jaki sposób wyselekcjonować aparat cyfrowy

Aug
04
sigma
W kupnie aparatu cyfrowego dobrze jest się wykazać zdrowym rozsądkiem, aby funkcje nam nie przydatne, nie przyćmiły frajdy z wykonywania fotografii. Kwestia robi się jeszcze bardziej zawiła, jeśli weźmiemy pod uwagę, że jedni fabrykanci mogą mieć w swoich aparatach doskonałą optykę (przesądzającą o jakości zdjęcia), jednakże słabsze przetworniki obrazu (w rezultacie niszczące rezultat finalny), bądź dobrą ergonomię, jednakże gorsze parametry obrazowe.
Posted By addmean read more

W którym miejscu najkorzystniej byłoby kupić laptop?

Jul
13
laptop
Author: Andrew Moore
Source: http://www.flickr.com
Laptopy to znakomity przykład tego typu sprzętu komputerowego, który może przydać się zarówno osobom uwielbiającym gry komputerowe, jak i tym osobom, które chętniej korzystają z komputera stosunkowo rzadko.
Posted By addmean read more

Phantom 3 jest łatwy w kierowaniu

Jul
06
dron w powietrzu
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Czy pragniemy posiadać ujęcia z lotu ptaka?
Obowiązkowo powinniśmy się przyjrzeć temu, jak wspaniale prezentują się zdjęcia oraz filmiki zrobione z lotu ptaka, a kiedy sami chcemy takie przygotować, to musimy się namyślić, co najlepiej będzie do tego wykorzystać. Czasem samodzielne wspięcie się na dach, albo skorzystanie z platformy koszowej nie podaruje takiego efektu jakbyśmy oczekiwali, dlatego należy się zastanowić, co innego musimy tu wykorzystać.
Posted By addmean read more

Wybierz rozsądnie zakupy sprzętu domowego – zaglądaj do rankingów

Jan
28
kamera internetowa
Author: Sinchen.Lin
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi nam kupić jak najlepszej jakości sprzęt, czy to z kategorii rtv, czy agd, wiele razy stoimy przed niemałym dylematem, bowiem nie chcemy, by po zakupie okazało się, że wybraliśmy kota w worku. Na ogół jest tak, że tego rodzaju sprzęt wiele kosztuje, stąd też wybór winien być jak najlepiej przemyślany, jeżeli nie chcemy za jakiś czas żałować wydania pieniędzy na niekorzystny zakup. W jaki sposób możemy ułatwić sobie takie zakupy? Pomocnym narzędziem są oczywiście dostępne chociażby w internecie różnego typu rankingi, w których analizie poddaje się rozmaity sprzęt: telefony, aparaty cyfrowe, czy telewizory.
Posted By addmean read more

Czy na rynku są dostępne drony z zamontowanymi kamerami? Jakie możliwości daje dron 3DR Iris+?

Dec
29
3dr iris+
Author: Bosch
Source: Bosch
Drony to rodzaj sprzętu coraz bardziej popularny w naszym kraju. Każdego roku wchodzą do sprzedaży nowsze i bardziej wyposażone modele. Dlatego właśnie sympatyków tych małych maszynek nie brakuje.
Posted By addmean read more

W sytuacji, jeżeli poszukujesz naprawdę dobrego wyposażenia komputerowego, poproś o radę fachowca

Nov
01
komputer
Author: hackNY.org
Source: http://www.flickr.com
Komputer jest wyjątkowo przydatnym wyposażeniem, które znajduje zastosowanie na co dzień. Cieszy się uznaniem coraz znaczniejszej grupy osób i spełnia coraz bardziej skomplikowana zadania. Z użyciem komputera możemy pozałatwiać wiele spraw, służy również w celach stricte rekreacyjnych i do łączenia się z siecią. W momencie, jeżeli korzysta się z niego naprawdę dużo, lepiej zainwestować w doprawdy dobry sprzęt.
Posted By addmean read more

Chciałbyś przekonać się jaki obiektyw jest najlepszy

Nov
19
Author: Wikipedia Commons
Niemniej tymczasem, po wielokroć także zdarza się, że nie mimo naszych mimo najszczerszych chęci niejednokrotnie nie jesteśmy w stanie osiągnąć przez nas oczekiwanego efektu zdjęciowego. Sytuacja ta bez wątpienia wielokrotnie ma miejsce zwłaszcza podczas naszych wakacyjnych wypadów, gdzie w szeregu przypadków pragniemy utrwalić na dłużej nasze momenty z życia. Jeśli pragniemy obejrzeć jaka jest różnica między fotografiami wykonywanymi przez różne obiektywy, to bez wątpienia idealnie robimy jeśli pójdziemy do marketu fotograficznego, ponieważ tam będziemy mieli szanse porównać wszystkie propozycje i własnoręcznie zobaczyć na ile ustawianie przeróżnych parametrów jest intuicyjne, a na ile będziemy musieli się uczyć instrukcji obsługi.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - parametry