aparat

Laptop czy tablet - pytanie to zadaje sobie wielu ludzi chcących zakupić nieduże, przenośne urządzenie do rozrywki albo pracy

Aug
05
tablet
Author: Trust
Source: Trust
Laptop czy tablet - pytanie to zadaje sobie wielu ludzi zamierzających zakupić niewielkie, przenośne urządzenie do rozrywki albo pracy. Oba te sprzęty posiadają swoje zalety i wady, i tak naprawdę od potrzeb kupującego będzie zależało, jakie urządzenie bardziej mu się przyda. Laptopy funkcjonują przeważnie pod kontrolą systemu windows lub linux i przez co można na nich pracować we wszystkich aplikacjach użytkowych, biurowych, a także grać w ogromną ilość gier.
Posted By addmean read more

Współczesne telefony są wyjątkowo nowoczesne i proponują sporo pomocnych aplikacji, znajdź urządzenie dla siebie

Jul
22
kobieta z telefonem
Author: Barel
Source: Barel
Jeszcze nie tak dawno telefony służyły ludziom głównie do wykonywania rozmów oraz pisania sms-ów. Korzystało się też z innych dostępnych opcji, jak kalkulator, gry czy stoper, jednakże bywało to solidnie ograniczone. Obecnie telefony uzyskały zupełnie nową formę oraz wygląd. Popularne stały się smartfony, które są wyposażone w wielkie wyświetlacze i świetnie sprawdzają się podczas serfowania w sieci.
Posted By addmean read more

Nowoczesny Dron Inspire 1 z unikatową konstrukcją

Jul
19
Dron z kamerą
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Dron Inspire 1 proponuje niezwykle unikatową budowę i prowadzenie w toku startu i lądowania. Posiada ramiona z włókna węglowego, które jest możliwość schować podczas lotu, aby nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie wolno zużytkować pełen zakres obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną imponującą kamerę, dzięki której nagrania są najwyższej postaci.
Posted By addmean read more

Urządzenie do rejestracji obrazu w akcji! - te same wyskoki w lepszych filmach

Jul
12
GoPro Hero 4 Silver
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
W zapisaniu letnich wycieczek, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, ułatwi nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. oczami kamery jest układ optyczny o niespotykanie szerokim kącie patrzenia: 170°. Zapisuje piękne filmy Full HD i fotografie nawet o zmroku.
Posted By addmean read more

W współczesnej dobie postępowych urządzeń niezmiernie popularne stają się gadżety i dodatki z nimi powiązane

Jul
08
Tablety i smartfony
Author: Blake Patterson
Source: http://www.flickr.com
Bez skrępowania da się ogłosić, że smartfony, nowomodne aparaty i laptopy są znakiem dotychczasowych czasów. Posiada je zdecydowana większość ludzi, którzy korzystają z nich na co dzień. Mnóstwo z nich traktuje je jako urządzenie swojej pracy, niemniej w wielkiej mierze tworzą one obiekt zabawy bądź komunikacji z drugim człowiekiem.
Posted By addmean read more

Współczesne telefony komórkowe - krótki opis możliwości

Jun
13
lumia
Author: Martin Abegglen
Source: http://www.flickr.com
Niegdyś telefon komórkowy był narzędziem wykorzystywanym w szczególności do realizowania rozmów telefonicznych. Dla wielu ludzi było to atrakcyjne odkrycie i nic dziwnego, że tak zwane komórki błyskawicznie zdobyły sobie popularność. Nie minęło kilka lat a jesteśmy świadkami, jak na naszych oczach dokonuje się postęp – dzisiaj telefon spełnia funkcje nie tylko pośrednika w rozmowach, ale w szczególności umożliwia komunikowanie się z otaczającym nas światem na różne sposoby.
Posted By addmean read more

Aparaty firmy Sigma dostępne w Szczecinie

May
26
Aparat Sigma
Source: http://www.sigma-sklep.pl/
Jeżeli nabywamy własny pierwszy aparat fotograficzny, najrozsądniejszą decyzją będzie wybrać zestaw z podstawowym zoomem. Nie podwyższy to specjalnie wartości aparatu, a na pewno osiągnie on kluczowe potrzeby posiadacza. Jeśli już mamy pewne doświadczenie w fotografii, na pewno mamy upatrzony gatunek obiektywu, jaki okaże się dla nas właściwy.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - aparat