szkolenie

Co powinien zagwarantować nam nasz chlebodawca?

Feb
28
Faktura
Author: Kristina D.C. Hoeppner
Source: http://www.flickr.com
Poza wypłatą uposażenia przedsiębiorca będzie miał względem zatrudnionego szereg innych obowiązków, w tym pomaganie mu w powiększaniu kwalifikacji a także zapewnienie należytych warunków pracy.


Prawo nakłada na chlebodawcę ciąg zobowiązań względem pracobiorców.
Posted By addmean read more

Atrakcyjne placówki w Warszawie do organizacji warsztatów czy też imprez firmowych

Oct
30
windykacja
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie firmy kładą nadzwyczaj duży nacisk na trenowanie własnych kadr i gwarantowanie im przestrzeni do rozkwitu. Nie można ukryć, że jest to wyjątkowo cenne, bo jako pracownik dostajemy okazję zdobywać doświadczenie na wielu polach zawodowych, a przez szkolenia doskonalić swoje najważniejsze kompetencje.
Posted By addmean read more

Pragniesz zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom w czasie pracy? Zgłoś się do profesjonalnej firmy, która zadba właściwie o przestrzeganie przepisów BHP!

Sep
03
firma - wizja
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzisz własna działalność gospodarczą i zatrudniasz przynajmniej parę ludzi pracujących na co dzień w zorganizowanym przez Ciebie biurze, niewątpliwie zdajesz sobie znakomicie sprawę z faktu, jak wiele różnego rodzaju obowiązków ciąży na Twoich barkach.
Posted By addmean read more

Aplikacja przeznaczony dla księgowych

Oct
24
sprawozdanie
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Zakładając działalność gospodarczą, każdy z przedsiębiorców musi podjąć decyzję o wyborze sposobu prowadzenia działu księgowego i sposobu opodatkowania swojego przedsiębiorstwa. Dzięki podatkowej kpir, przedsiębiorca może odnotowywać zdarzenia gospodarcze które zachodzą w jego firmie. Podatkowa księga przychodów i rozchodów służy do ustalenia dochodu lub straty danego podatnika, za pomocą chronologicznego zestawienia przychodów i poniesionych kosztów z tytułu prowadzonej firmy. Wysokość podatku dochodowego dokonuje się według zasad ogólnych - czyli skali podatkowej tudzież podatku liniowego.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - szkolenie