Konsole do gier

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
kontroler do PS3
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Konsola to wspaniały sprzęt - powoduje, że gracz po całym dniu pracy bądź nauki wreszcie ma okazję wypocząć. Jednak fakty są takie, iż w wielu przypadkach Polacy nie są w sumie przekonani co do konsol. Często można usłyszeć te osoby, które mówią, iż konsola nie jest czymś fajnym. Jednak ciężko tak naprawdę się z tym zgodzić.

Owy pogląd jest najzupełniej fałszywy. Oczywiście każdy ma 100% prawo do swojego poglądu, lecz ciężko natrafić na tego gracza, który twierdziłby, że Playstation bądź Xbox One nie są w stanie zapewnić świetnej zabawy. W zasadzie konsole są bez wad.
Xbox One
Author: ビッグアップジャパン
Source: http://www.flickr.com
Pewnie zwolennicy gier komputerowych sądzą zgoła odmiennie.

Jednak są gusta i guściki. Czasy imprez przy grach karcianych odeszły już w niepamięć. Nawet na chińczyka trudno namówić znajomych. Jednak to weekendowe rozprężenie służy zabawom, pomijając jej formę. Nadal popularne są także typowe gry jak Monopoly, ale coraz głośniejsze robią się najróżniejsze gry na konsolach.

Wygląda na to, że Playstation 3 ---tutaj kupisz--- i Xbox 360 ---tutaj kupisz--- w najbliższym czasie zostaną z nami na dłużej. W sprzedaży aktualnie znaleźć można parę wartych uwagi maszyn. Firma Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3. Firma Billa Gatesa ma w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo za to Wii.

Ceny konsol lepszych generacji sięgają do 1500zł, w zależności od fakultatywnych dodatków. Taniej można zdobyć Playstation 2 – tutaj ceny oscylują wokół 700zł za nieużywany sprzęt.
Gry na konsole w Blackgames
Gry na Playstation 3 to setki przykładów. Dostosowane do indywidualnych zainteresowań mogą znaleźć również zastosowanie w towarzyskich spotkaniach. To właśnie z myślą o zabawach stworzono specjalne maty do tańczenia.

Są one popularne przede wszystkim na domówkach lub zespołowych wyjazdach. Jak obserwujemy możemy zgodzić się na gry, które praktycznie niczym nie będą się różniły od tych na normalny komputer, ale jeżeli jedynie dokupimy trochę akcesoriów do konsoli, to ma okazję się okazać, że uruchomią się przed nami całkowicie nowe możliwości na granie, przez co udamy się do całkowicie kolejnego świata i to już nie będzie jedynie siedzenie na kanapie oraz wciskanie konkretnego guzika. Będziemy musieli się czasami rzeczywiście nieźle nagimnastykować, kiedy będziemy pragnęli, aby nasz bohater przeszedł na kolejny poziom.