Może stworzyć jakąś aplikację mobilną?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
smartphony
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Czas i technikapędzi bez przerwy do przodu. Bez urządzeń przenośnych sporo osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się obecnie jednym znajbardziej wziętych środków służących do komunikowania się. Programy do urządzeń mobilnych radzą, jak najszybciej dojedziemy w dane miejsce, podpowiedzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, zasugerują nam, jak udoskonalić figurę, i dadzą nam sygnały, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatniego miesiąca.

Jeśli spojrzymy na świat dookoła nas, dojdziemy do wniosku, że nie znajdziemy lepszego zawodu w naszych czasach. Zwłaszcza, gdy nawet dyplom renomowanej uczelni nie może zagwarantować nam intratnej posady. Żyjemy w czasach światowego kryzysu i niemiernie ciężko o zatrudnienie. Stąd też należy wziąć los w swoje ręce.

No i naturalnie Apple. Jednakowoż akurat warto w tym artykule przede wszystkim skupić na Windows Phone. Chociaż są akurat u nas popularniejsze systemy mobilne, nie można tak jakby zapomnieć jak wielce ważne jest to by natrafić w jakąś niszę!
android
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Oszałamiająca ilość aplikacji i pomysłów na Adroid i iOS (porady na jojomobile.eu/oferta)jest tak duża, iż każdy z nas znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie, mogą być to na przykład: Ogromną zaletą takiej roboty jest to, że możemy to zajęcie wykonywać w swoim domu.

Ale bardzo szybko może się to zamienić w wielką przeszkodę. Bardzo często jest tak, że pracując w domu rozpraszają nas nasze prywatne sprawy: partnerzy, którzy przyszli z pracy i próbują z nami porozmawiać, dzieciaki, które robią wielki raban. Zawsze zjawi się chęć, by na moment odejść od pracy i zrobić sobie coś do jedzenia lub udać się do sklepu. Praca zdalna jest dobra tylko dla ludzi zdyscyplinowanych, którzy mogą świetnie zarządzać czasem.