Nowoczesny Dron Inspire 1 z unikatową konstrukcją

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Dron Inspire 1 przekazuje nadzwyczaj osobliwą budowę i prowadzenie w toku startu i lądowania. Posiada skrzydła z włókna węglowego, jakie jest możliwość schować w trakcie lotu, aby nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie wolno wykorzystać cały zasięg obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 posiada zamontowaną imponującą kamerę, dzięki której filmy są najwyższej jakości.

Dron i kamera
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Model ów jest wyposażony w szczególną technologię, przez co na bieżąco jest możliwość oglądać obraz filmowy. Genialna, w całości zintegrowana bateria umożliwia pewne zarządzanie energią. Podobnie jak na monitorze jak i na baterii ujawniany jest stan jej naładowania, a zaawansowane projekty kalkulują, czy wystarczy energii na powrót.

Na mapie można zobaczyć, gdzie obecnie znajduje się Dron DJI Inspire 1 - sprawdź więcej na stronie internetowej. Wszystkie dane niezbędne dla pilota, takie jak wysokość, szybkość ruchu, również dystans, są dostępne wprost na monitorze. Nadajnik INSPIRE 1 daje nam możliwość dobrania przełączników do własnych wymogów. Dron DJI Inspire 1 pozwala na latanie wewnątrz budynków. INSPIRE 1 został zaopatrzony w technologię transferu optycznego DJI stosującą celowo zaplanowany aparat, również fale dźwiękowe, aby w najwyższym stopniu uprościć latanie w pomieszczeniach. Technika ta pozwala INSPIRE 1 podtrzymać swoją pozycję, oraz dogłębnie reagować na komendy pilota nawet jeśli tryb GPS jest nieosiągalny.Kamerzysta
Author: Dino K.F. Wong
Source: http://www.flickr.com
Kamera GoPro HERO 4 SILVER to pierwszy rodzaj kamery z niezwykle pożytecznym, wbudowanym i dotykowym ekranem LCD - oferta na kamerę GoPro Hero 4 silver. Pomimo wbudowanego ekranu, kamera sportowa zapewnia całkowitą wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów. Współczesna kamera GoPro HERO 4 SILVER przeznaczona jest dla obeznanych miłośników zapisów zmagań sportowych i nie tylko. W tej wersji kamery pojawił się nowy system dźwiękowy pozwalający na nagrywanie dźwięku w wysokiej jakości.

Ten serwis internetowy glosnik wolnostojacy bluetooth posiada fascynujące dane na opisywany wątek, więc, jeśli ta problematyka Cię ciekawi, to zobacz to obowiązkowo.

Ta bajeczna kamera jest wyekwipowana w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Kamera sportowa GoPro HERO 4 SILVER jest określona dla prawdziwych amatorów rejestracji video w świetnie wykorzystujących wszystkie działania kamery zarówno do celów amatorskich jak i fachowych.