Czy najlepszy komputer do gier powinien być także najsolidniejszy?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Jeszcze dekadę temu piksele w niskiej rozdzielczości zdołały zachwycać graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili wzbudziłyby tylko uśmiech politowania, wtedy rozgrzewały serca i wyobraźnie. To nie grafika była głównym atrybutem. Najważniejszą rolę odgrywała fabuła.
Cały szereg graczy wciąż pamięta takie legendy, jak chociażby Final Fantasy VII. Dwadzieścia lat później sprawa wygląda całkowicie inaczej. Gry stają się bardziej casualowe, mają trafić do jak największej ilości odbiorców. A to co widzimy dzisiaj na ekranach coraz większych ekranów, wtedy było nie do pomyślenia.

Czy już czas zmienić komputer na nowy?

Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Producenci przeznaczają przeogromne kwoty na stworzenie swoich szlagierów. Opłacają zawodowych aktorów i muzyków, a nie tylko grafików i programistów, jak to było niegdyś. Nadzieje graczy również są co raz większe. Gra nawet z najlepiej przedstawioną historią nie zdobędzie czołowych ocen, kiedy grafika będzie kuleć. Dlatego nie powinniśmy się dziwić, że w biegu po jak najbardziej szczegółową produkcję, również bierzemy udział - poprzez okresowe modyfikowanie naszych komputerów. Czy aby całkowicie cieszyć się wirtualnym światem potrzebny jest najmocniejszy komputer do gier? Niestety tak. Każdy efekt, każdy element fauny i flory potrzebuje ogromną moc przeliczeniową, w związku z czym najlepszy komputer do gier nie ma prawa wydajnie nam służyć dłużej niż dwa lata - zobacz więcej.Wirtualna rozrywka na wyższym poziomie.

najlepszy komputer do gier
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj najefektywniejszy komputer i terminal kodów kreskowych do gier to coś więcej niż sama zawartość jednostki centralnej. Zawodowa myszka, klawiatura, pad czy monitor pozwalają jeszcze dokładniej zapuścić się w fantastycznym świecie. Całe szczęście najmocniejszy komputer do gier nie musi oznaczać podzespołów rodem z NASA. Trudno jest jednak pozostać przy starym komputerze, kiedy chcemy włączyć nowości na ustawieniach graficznych Ultra. Ogromną zaletą komputerów jest jednak to, że nie musimy grać na najwyższych ustawieniach żeby przejść dany tytuł. Każda produkcja ma określone przez producenta wymagania zarówno minimalne jak i zalecane.