Co powoduje, że tak lubimy granie na konsolach?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Opakowanie ps4
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Dla postaci zaintrygowanych rynkiem gier wideo, nabycie konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to pulpit nowej generacji podpisywana logiem autentycznego tytana specjalności komputerowej - Microsoftu. Oferta gier tego typu jest ogromnie bogata. Na dzień dzisiejszy tytułów jest tak wiele, że niejeden użytkownik stawał przed dylematem. Trudności mogą wynikać też z dostępu do gier, który nie dla wszystkich jest jednakowy.

Gry komputerowe, szczególnie te najnowsze, kosztują niekiedy sporo. To między innymi przyczyniło się do zwiększonego piractwa w kwestii gier komputerowych.
opakowanie XBox 360
Author: Shinji
Source: http://www.flickr.com
Poza tym, pewnie często uważamy, że w zasadzie całe nasze życie nie jest interesujące. Zapewne sporo w tym przesady, bo jeżeli człowiek większość doby spędza na spaniu i zarabianiu pieniędzy, i tak nie może uskarżać się na dużo wolnego czasu. Jednak skoro zdarza się nam tak pomyśleć, to bez wątpienia musimy wiedzieć, że w sumie nie ma zbyt wielu lepszych pobudzaczy organizmu, rozrywek skutecznie zabijających znużenie, niźli gry na Xbox One albo PS, pewnie każdy z graczy świetnie wie o co się rozchodzi.

Pirackie kopie znajdują się w posiadaniu graczy, jak również są udostępniane w sieci. W przypadku problemów w decyzji warto w każdym przypadku sięgnąć po gry sprawdzone, a wręcz kultowe. Wybór zależy także od zainteresowań gracza, przykładowo fan piłki nożnej wybierze Fifę czy pes 14. Pewien okres temu pojawiła się dawno deklarowana premiera konsol najnowszej generacji. Podsuwa się kwestia czy warto kupić ps3, xbox 360, skoro wyszły ich następcy, odpowiedź brzmi zdecydowanie tak.

Gry na ps3/xbox 360 będą wychodziły jeszcze cały czas przez parę lat. Zrezygnowanie z tych systemów było by dla wytwórców bardzo nieopłacalne. XBOX 360 wychodził w wielu rodzajach. PS3 wyszło w trzech modelach-Fat, Slim i Super Slim. Rodzaje slim i super slim różnią się od siebie zaledwie rozmiarem i pojemnością dysku, obie są niedużo awaryjne.

gta 5 to ostatnia odsłona jednej z najpopularniejszych gier na świecie. Premiera tej najnowszej odsłony była w zasadzie bardzo wyczekiwanym momentem dla wielu graczy. Generalnie tytuł opiera się na akcji przywodzącej na myśl film kryminalny wypełniony aktami przemocy. W GTA gracz może na przykład jeździć kradzionym samochodem po drodze potrącając ludzi, ścigać się z policją i zabijać przy wykorzystaniu wymyślnych typów broni. Jedną z chętniej wybieranych odmian broni w tej grze jest miotacz ognia. Gra była już wielokrotnie krytykowana za nadmierne wysycenie scenami przemocy.