Jesteśmy otoczeni oceanem informacji, sami natomiast staramy się pływać w tym całym chaosie informacyjnym. Jak sobie z tym radzimy, jak będzie w przyszłości?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Obecnie człowiek posiada wiele możliwości, najbardziej zaś do tej korzystnej sytuacji przyczynił się internet. To sieć, która niczym sezam otworzyła przed nami świat różnorakich dziedzin, do których wcześniej albo nie mieliśmy wstępu, albo wstęp był silnie ograniczony. To ona, jak dobra wróżka zaoferowała nam pomoc i nowe doznania. Dzisiaj dla nas jest to już zupełnie normalne, że w sieci wszystko znajdziemy, począwszy od kursów szydełkowania przez ofertę szkolenia dla elektryków po przeróżne oprogramowanie, na przykład program do rysowania schematów. W latach 90. żyliśmy jeszcze w nieco innych czasach.

Program internetowy
Author: Syed Ikhwan
Source: http://www.flickr.com
Kto wtedy by pomyślał, że tak łatwo będzie można poszukać jakiejkolwiek informacji, że będzie aż taki przesyt, że dojdziemy do absurdu z tym natężeniem informacji. Nikt tego nie mógł wiedzieć, a dzisiaj wszyscy możemy z tego korzystać, choć jednocześnie musimy walczyć też z tym. Informacji w sieci jest bardzo wiele, są one czasami nawet nachalne i męczące, nie możemy się na niczym skupić, co chwila dostajemy nowa porcję wiadomości i już ciężko oddzielić coś ważnego, od błahostki.
Jak dowodzą niektórzy analitycy, w przyszłości wiele pracy będą mieli ludzie od selekcji informacji. Tacy specjaliści z jednej strony będą poszukiwali tylko wiarygodnych źródeł, wiarygodnych informacji dostępnych w globalnej sieci, a z drugiej strony będą także wyszukiwać informacji zamówionych.

Czekasz na kolejny artykuł? Pragnę poinformować Cię, że autorska strona internetowa (www.it-solve.pl/uslugi-programistyczne/tworzenie-aplikacji-mobilnych/) jest już gotowa. Zatem zapraszam do zaglądnięcia.

Przykładowo jakaś firma będzie chciała zająć się pewnym zagadnieniem, ale zanim wyłoży na te pieniądze będzie chciała dobrze zgłębić temat - pełny artykuł .


Poza grupą swoich pracowników może zatrudnić osobę, która w szczegółowy sposób pokaże zakres informacji w sieci. Nie będą to informacje z przypadkowych stron czy zestaw wszystkich stron, gdzie dane zagadnienie jest poruszane, będą to wyłącznie najlepsze źródła, takich, z których można faktycznie dowiedzieć się informacji rzetelnych, prawdziwych i pożądanych.

Nie będą to strzępki informacji, to musi być usługa na profesjonalnym poziomie, dzięki której zleceniodawca będzie pewny, że informacje, które dostał przesądzają lub czytnik kodów kreskowych cena właśnie nie przyszłość jego biznesu. Proszę pomyśleć, ile spraw tak można załatwić. Informacja będzie na wyciągnięcie ręki, nieliczni będą potrafili znaleźć te dobre informacje; więcej informacji o podobnych projektach znajdziesz tu .