W obecnych czasach nie ma bodajże spółki, która nie miałaby konta w banku, ponieważ wszystkie przelewy robimy już przez internet

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Trudno w XXI stuleciu wyobrazić sobie firmę, która trzymałaby wszystkie pieniądze w biurowym sejfie. Firma musi robić operacje finansowe i inne tego rodzaju sprawy, więc musi mieć konto bankowe.


Fantastyczne propozycje dla jednoosobowych i średnich przedsiębiorstw posiada Idea Bank.
firma - obrazek
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com


Jeśli otworzymy tam konto firmowe Idea Bank nie bierze jakichkolwiek opłat za prowadzenie kota. To niezwykle ważne. Również kartę płatniczą otrzymamy bez dodatkowych opłat. Będziemy mieć także bezpłatne przelewy. Całość brzmi już niezwykle interesująco, ale to nie wszystko. Idea Bank zapewnia również bezpłatne użytkowanie programu Idea Cloud. Program taki zapewnia możliwość tworzenia bazy kontrahentów i tworzenia faktur. W chmurze mamy możliwość schować także przeróżnego typu papiery. Działa to jak wirtualny sejf, ponieważ możemy się do nich zalogować z niejednego miejsca i laptopa na świecie - powinniśmy wyłącznie wpisać prawidłowe hasło.


konto firmowe idea bank
Author: Andrey
Source: http://www.flickr.com


Użytkownicy Idea Bank, którzy mają firmę, mają możliwość korzystać również z kredytów na niezwykle dogodnych warunkach. Dodatkowo, wypisanie dokumentu kredytowego odbywa się w całości przez internet. Nie musimy zatem iść do placówki. To oszczędza nasz czas, a nasz bank pojmuje, że czas to pieniądz. Ten bank wprowadził również ideę Mobilnego Wpłatomatu.
Polega to na tym, że o podanej godzinie po nasz zarobek podjeżdża samochód. Nie jesteśmy zmuszeni zatem martwić, że złodziej nas okradnie w drodze do banku.