Gra dla pasjonatów dobrej zabawy na wysokim poziomie

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Dla ludzi kochających gry skrót BF4 nie ma żadnych tajemnic. Ale dla tych osób, które gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie nie do rozszyfrowania. Tymczasem battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą możemy włączyć na komputerze, na konsoli i stan działań monitorować na naszych telefonach.
Komputery
Author: Southbank Centre
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto uwielbia filmy wojenne lub ogólnie filmy akcji na pewno odnajdzie się w tej grze. To przeniesienie się do wojny totalnej. Producenci gry zadbali o to, byśmy nie mogli się nudzić. Z tego powodu, nawet szósta godzina gry będzie tak samo pasjonująca jak jej początkowe minuty. Warto, więc zarezerwować sobie codziennie kilka kwadransów na uczestniczenie w potyczkach, jakie stawia przed nami bardzo mocno rozwinięty system walki w BF4. Ciągle zmieniające się otoczenie, sytuacje, które w poprzednich edycjach gry nie miały mogły się wydarzyć, to wszystko sprawia, że chce się grać bez żadnych przerw. Możemy grac online, co pozwala nam na uczestnictwo w rozgrywce razem z ponad 60 innymi graczami. Siedem trybów i dziesięć ogromnych map, to świat, z którego ciężko będzie wyjść naszemu bohaterowi, którego chcemy przeprowadzić przez meandry gry, w jednym kawałku. Oczywiście znajdą się przeciwnicy, którzy stwierdzą, że gra jest zbyt brutalna. Jednak mogą tak mówić, tylko te osoby, które nie rozumieją jak istotny jest w tej grze element odpowiedniej strategii.

Informatyzacja miast nie będzie miała dla nas ani jednej tajemnicy
Dwa pady do konsoli
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy chcieli móc zajrzeć za drzwi pokoju, do którego wejście mają tylko akredytowane osoby. Każdy z nas ma w sobie żyłkę szpiega, który chciałby wiedzieć, co dzieje się w jego mieście. Jeżeli dodamy do tego smykałkę do informatyki, to mamy receptę na głównego bohatera gry. Gra watch dogs to świetna rozrywka, serwująca nam postać – hakera, dawnego przestępcę, który dzięki swym zdolnościom informatycznym jest w stanie podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i nieźle w nim namieszać. Ta gra nie opiera się tylko na tym, że główny bohater siedzi i przeczesuje niedostępne dla zwykłej osoby bazy danych, jest też możliwość walki z różnymi postaciami.

A Aiden Pearce – bo tak nazywa się główna postać, w grze może używać broni palnej i walczyć wręcz. Gra pasjonuje i sprawia, że zaczynamy się zastanawiać czy cała ta informatyzacja nie jest jedynie sposobem na kontrolowanie naszego życia.

Jeśli nie wiesz, w którym miejscu odnaleźć potrzebne Ci materiały, to kliknij ten odsyłacz. Naprawdę zalecamy ten tekst (https://pischool.pl/kursy-jezykowe-dla-dzieci/) każdemu, kto pragnie mieć nietuzinkowe źródło informacji.

Jednak jedno jest pewne gra watch dogs przejmie nasze losy na wiele godzin. Granie w tego typu grę to nie tylko odpoczynek, ale również ćwiczenie naszego umysłu. Jeśli, więc jeszcze nie mieliśmy do czynienia z grami komputerowymi, to powinniśmy zacząć od tej gry. Początkowo może być ciężko odnaleźć się w wirtualnym świecie, ale po dłuższym momencie na pewno poczujemy, że taka gra jest dla nas. Poza tym jeśli nie przemawia do nas jedynie bieganie z bronią i rzucanie granatów, to dobrze zainwestować w watch dogs. To gra dla osób, które mają głowę na karku i zdolność wyszukiwania niebanalnych rozwiązań.
Tags: