Rachunki firmowe dla przedsiębiorców - na co zwracać uwagę przy wyborze dla własnej firmy.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Zakładając firmę trzeba o wielu rzeczach pomyśleć, a jedną z nich jest otwarcie firmowego konta. Większości przedsiębiorców bankowe konto będzie potrzebne. Przy jego pomocy będzie można płacić za rachunki i faktury, na nie dostawać przelewy za swoje usługi, i wreszcie porozliczać się z ZUSEM i urzędem skarbowym. Konta firmowe będą się trochę różnić od kont indywidualnych, na początek z tego powodu że do ich otwarcia konieczne jest przedłożenie kompletu firmowych dokumentów, to znaczy regon, nip i wpis do ewidencji. Tak założone konto należy także zgłosić do Urzędu Skarbowego.


bank
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Konta firmowe zależnie od banku różnią się między sobą, w pierwszej kolejności opłatami i parametrami. Co zrozumiałe wysokość opłat za rachunek jest jednym z głównych parametrów, jakie się bierze pod uwagę przy wyborze, lecz nie jest jedynym. Dla niejednej osoby dość istotna będzie też odległość do oddziału banku, w szczególności w przypadku firm handlowych będzie to miało spore znaczenie.

W niektórych bankach można także, w ramach konta firmowego, dostać linię debetową, która każdemu początkującemu przedsiębiorcy się przyda.

Kliknij tutaj, sprawdź ofertę naszej firmy a na pewno przeczytasz coś ciekawego. Mamy bardzo atrakcyjne stawki, zatem się nie rozczarujesz!

Konto takie przykładowo ma Idea Bank, który stara się utrzymać wizerunek banku bardzo przyjaznego firmom. Brak jakichkolwiek opłat za przelewy i prowadzenie konta wyglądają niezwykle kusząco, a oprócz tego od kilku miesięcy w ramach konta otrzymuje się linię debetową na bardzo
bank
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com
atrakcyjnych warunkach.


Otrzymanie tego typu linii debetowej nie wymaga żadnych papierów z różnych urzędów, nie będą wymagane również informacje o zarobkach.

Uważasz, że niniejszy materiał jest ekscytujący? Kliknij dodatkowo ten wiarygodny tekst (https://toc.org.pl/o-toc/ksiazki-toc/) - to bardzo cenne źródło informacji na opisywany temat.

Bardzo ciekawie przedstawia się propozycja braku kosztów, przez kilka miesięcy linia debetowa jest za darmo, a w później jeśli się spełni określone warunki także poniesie się żadnych kosztów. Mając to na uwadze idea bank konto firmowe można polecić każdemu przedsiębiorcy, jedyną wadą może być niewielka liczba oddziałów, lecz to miejmy nadzieję niedługo się zmieni - .