Co to jest NewConnect? W jaki sposób dostać się na ten rynek? Jakiego rodzaju formalności należy wypełnić?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
NewConnect jest rynkiem akcji, który jest dość alternatywny. Zarządza nim Giełda Papierów Wartościowych. Umożliwia finansowanie wydatków firmom dopiero co powstającym jak również firmom innowacyjnym działających już jakiś czas. Często spotykane sektory NewConnect to najnowsze technologie w IT, elektronicznych mediach jak i alternatywnych źródłach energii. Jak wejść na ten rynek?

firma - obrazeczek
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Wejście na NewConnect wiąże się z paroma rzeczami, jakie trzeba wykonać. Najpierw należy rozpisać dobrze biznesplan. Przedstawić w nim dobre strony spółki, wyliczyć wszelkie wydatki wiążące się z potrzebnym na inwestycje kapitałem. Z dobrze przedstawionym biznesplanem można śmiało brać udział w rozmowach odnośnie możliwego wejścia na NewConnect. Dowiedz się więcej: kliknij w link.

Dobrze jest skorzystać z pomocy osób czy też instytucji, jakie są w stanie nam poradzić, jeśli chodzi o przygotowania do debiutu. Oprócz tego pomogą też często przez pewien czas od wejścia na giełdę. Tego typu nieocenioną pomocą jest na pewno autoryzowany doradca NewConnect. Warto przejrzeć ofertę różnego rodzaju doradców. Jest ich obecnie na rynku mniej więcej setka. Z tego względu nie decydujmy się na pierwszego lepszego - . W charakterze doradców występują często kancelarie, banki albo doradcy finansowi. Trzeba wiedzieć, iż taki autoryzowany doradca NewConnect nie za każdym razem może podjąć współpracę z nami. Musi być przekonany co do naszego pomysłu na biznes. W następnej kolejności musimy zdecydować czy nasza oferta będzie prywatna czy publiczna. Prywatna kierowana jest do maksymalnie 99 osób będących inwestorami, do tego tutaj procedura jest z pewnością prostsza.

Dobrze jest pomyśleć nad współpracą z agencją PR. Pomogą nam oni rozreklamować nasz pomysł w mediach, jak również w gronie potencjalnych osób zainteresowanych inwestycją.https://www.eena.pl/podatki-w-holandii.html tłoPrzygotować należy też parę dokumentów. Pomoże tutaj autoryzowany doradca. Ważny będzie przykładowo dokument dopuszczeniowy, jak również bardzo duży prospekt emisyjny. Należy też oprócz tego mieć świadomość, iż nasza firma powinna być spółką akcyjną, jeśli nią nie jest to trzeba ją przekształcić. W dalszej kolejności trzeba zawrzeć umowę z Animatorem Rynku albo też Market Markerem. Będzie on dbał o płynność w obrocie akcjami naszej firmy. Do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych należy wystąpić o zarejestrowanie akcji, a do Giełdy Papierów Wartościowych wystosować wniosek o wprowadzenie naszych akcji na rynek. Nadszedł czas na zadebiutowanie na giełdzie. To jednak dopiero początek drogi. Musimy odnaleźć się w tej innej, dość odmiennej rzeczywistości. Czytaj więcej na .