Poszukujesz bezzałogowego statku latającego? W tym momencie najlepiej sprzedaje się dron DJI Phantom 3 , a także dron 3DR SOLO

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Od niedawna znane stały się bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest głównie to, iż mogą być stosowane zarówno przez amatorów, jak i specjalistów. Dodatkowo są one skonstruowane do różnych celów, więc każdy z całą pewnością do czegoś wykorzysta to malutkie urządzenie.
Dron DJI Inspire 1
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
W chwili obecnej najbardziej znany i polecany jest dron DJI Phantom 3 (pełna specyfikacja drona), który wyprodukowany jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga z kolei do profesjonalistów. Jak wiadomo, ta druga jest zdecydowanie droższa, bowiem ma lepsze parametry. Zasadniczą zaletą tego urządzenie jest opcja rejestracji obrazu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym przebojem na rynku. W dodatku dron DJI Phantom 3 posiada szereg rozlicznych bajerów. Ważne jest bez wątpienia to, iż istnieje możliwość samoczynnego powrotu do miejsca startu. Dla specjalistów relewantne będzie to, iż w tym modelu sterowanie ma być na wyższym poziomie. Cena za to urządzenie nie powinna przekroczyć 5000 zł. Jeśli z kolei szukamy czegoś bardziej fachowego to przypuszczalnie dron 3DR SOLO spełni wszelkie nasze wyczekiwania. Znaczące jest to, iż łatwo i dobrze się go obsługuje. Ponadto zamontowany pozostał guzik PAUSE, dzięki jakiemu mamy alternatywę przystopowania bezzałogowego statku latającego w dowolnym punkcie. Należałoby jednak zaznaczyć, iż dron 3DR SOLO służy raczej do pracy zarobkowej. Hobbyści powinni decydować się na tańsze modele, bowiem mnóstwo funkcji nigdy nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten aparat kosztuje ok. 7000 zł, więc jest to już dość duży wydatek.

Zakończyłeś przeglądać nasz wpis i myślisz o następnym? Nic prostszego. Trzeba tylko najechać na ten link i jesteśmy tam (http://www.north.pl/filtry-hepa,g668041.html).

Jednak osoby, jakie absorbują się fotografią na bank będą uradowane z tego sprzętu. Istotne jest, aby dodać, iż dron 3DR SOLO w tej chwili jest jednym z najciekawszych urządzeń dostępnych na rynku, na przykład: .Jeśli masz w planach kupno drona to zdecyduj się na jakiś z wyżej wymienionych modeli. Są to przetestowane urządzenia, jakie nie zepsują się po kilkunastu użyciach. Jeśli masz obiekcje to najkorzystniej będzie, gdy porozmawiasz z kimś kto ma większe pojęcie na ten temat. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz postaw na zakup drona!