WSTiE w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
WSTiE gwarantuje słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez znanych wykładowców na najbardziej perspektywicznych kierunkach kształcenia. Uczelnia umożliwia kształcenie w trybie bolońskim, w skład którego zaliczają się trzyletnie studia licencjackie oraz dwuletnie studia magisterskie. W ofercie szkoły znajdują się również uzupełniające studia podyplomowe dla nauczycieli.

Jeśli przyjrzymy się bliżej temu, co może nam dać dziś kierunek taki jak dziennikarstwo studia (http://www.wste.edu.pl/studia/wydzia-nauk-spoecznych) te rozwijają wiele zainteresowań. Samo ukończenie takiego kierunku, nawet na renomowanej uczelni nie musi przesądzić o otrzymaniu od razu wymarzonej pracy, to jest w wymarzonym zawodzie. Pozwala to jednak na realizowanie ze wsparciem mentorów swej ogromnej pasji.

Dzięki szerokiej ofercie studyjnej wszyscy podejmujący wyzwanie, jakim jest nauka na uczelni wyższej, mogą spotkać się ze znakomitą kadrą z całego kraju.
Studenci
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Chociaż oczywiście czymś w 100% oczywistym jest to, że jeżeli nie chcielibyśmy potem skarżyć się na kiepskie perspektywy, ciągłą niepewność o przyszłość, bez dwóch zdań powinniśmy sensownie podchodzić do własnej edukacji. Zatem: które studia są aktualnie smakowitym kąskiem? To znaczy, gdzie iść, aby potem po prostu dostać niezłą pracę? Tego typu kierunków jest dużo, a tekst nie jest jakąś księgą, a więc można w sumie powiedzieć, że szczegółowe opisanie wszystkich kierunków nie jest realne.

Jednak bez paniki, coś tam zawsze można napisać. A może komunikacja społeczna to kierunek, który może dać fajne perspektywy na przyszłość (komunikacja społeczna na wste)? Wszyscy wiedzą, że medycyna i prawo są bardzo popularnymi kierunkami, lecz już nie każdy ma informację o tym, że dziennikarstwo studia także cieszy się ogromną popularnością. Absolwenci tego kierunku są doskonale przygotowani do pracy w zawodzie dziennikarza, chociaż powiedzieć trzeba że do łatwych się go nie zalicza.

Jeżeli jednak ktoś bardzo lubi taką pracę, w początkowych szkołach aktywnie brał udział w różnych gazetkach szkolnych, to z pewnością studia tego typu mogą być realizacją jego marzeń. Coraz większą popularnością wśród studentów zaczęły się również cieszyć politologia studia. Równie popularnym kierunkiem, oferowanym przez WSTiE jest turystyka i rekreacja. Są to studia wyposażające absolwenta w wiedzę pozwalającą na pracę w przedsiębiorstwach z branży turystycznej.

Szkoła daje możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w dziedzinie usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, organizowanie imprez turystycznych oraz działań promocyjnych. W toku nauki, studenci poznają zasady funkcjonowania spółek turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz uzyskują umiejętności pozwalające na efektywną promocję.
studia
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Będzie to miało z faktem że świat coraz bardziej się otwiera, a co będzie się z tym wiązać zaczynają być potrzebni rzetelnie wykształceni specjaliści znający się na polityce. Często po takich studiach można znaleźć zajęcie jako specjalista zajmujący się doradzaniem rządzącym oraz różnym partiom, a także przy różnorodnych analizach wykonywanych na zlecenie zainteresowanych osób.