wielowątkowa treść powieści Nieśmiertelni napisanych przez Severskiego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Stajemy się społecznością, która czyta coraz to mniej. Odpowiednia lektura porusza i ożywia umysł. Czytanie rozwija biegłość wysławiania się i daje dużą radość.


Nieśmiertelni Severskiego to jedna z trylogii byłego oficera wywiadu. Powieść jest wieloaspektowa. Wątki przeplatają się, mając z początku niewyraźnie scharakteryzowane punkty wspólne. Przedstawiciele wywiadu angażują się w poważną akcję w Teheranie, gdzie mają zapobiec konfliktowi zbrojnemu, być może na skalę globalną - .


Wątki toczą się z początku każdy swym torem.

Czy masz ochotę może poddać tę sprawę dalszej analizie? Jeśli tak, to zweryfikuj serwis, który omawia zbliżone tematy.

Badamy wypadki oczami kilku postaci, śledząc nie tylko ich działanie na gruncie zawodowym, ale i spore chaosy w życiu osobistym. Niełatwo połapać się od razu we wszystkim, sukcesywnie wnikamy jednakże w klimat wydarzeń, w wypadku których komplikacje wydają się być chlebem powszednim.


Powieść jest dynamiczna, skomplikowana, pełna wyrazistych osobowości i nagłych zwrotów fabuł. To dobry dreszczowiec, osadzony w świecie agentów, napisany pod kątem oczekiwań dzisiejszego czytelnika. Nie brakuje w nim żartu, przeważnie zakolorowanego kpiną, a czasami sarkazmem. Realność jest w niej wymieszana z urojeniem, realizm z wyobraźnią, zapewniając w efekcie ciekawą publikację.
W powieści Nieśmiertelni Severskiego od Fonopolis agenci wywiadu polskiego nie pracują, lecz służą, nie oglądając się na życie osobiste, zdrowie, finanse.


Hamują ich naturalnie niekompetentni bossowie i politycy, którzy niczego nie rozumieją.

Kolejna strona, która ma informacje na ten temat da Ci możliwość, by podwoić znajomość rzeczy. To ważne, zatem idź tutaj masażystka Katowice i znajdź sporo wątków.

Spora część postaci w powieści jest interesująca, przez co lekturę jako powieść sensacyjną i szpiegowską czyta się z wielką radością.