Dron DJI Phantom 3 Professional niesamowicie spisze się na zabawach plenerowych

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Mamy wiele możliwości nagrywania tego co się dzieje
Jeżeli chcemy nagrywać to co ma miejsce wokół nas, albo pragniemy stworzyć filmik z jakiejś imprezy, to trzeba się zastanowić co pragniemy do tego zastosować. Zwykła kamera nagra tylko to, co pojawia się na wysokości naszych oczu i w naszym pobliżu, ale jeżeli wykorzystamy do takiego nagrywania dron, to będziemy mieli szansę nagrać wszystko z lotu ptaka.

Dron DJI Phantom 3 Professional proponuje nam świetną jakość obrazu
kamera na kask
Author: bark
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy nagrać zabawę plenerową, albo udowodnić jak wygląda nasze osiedle z lotu ptaka, to wspaniale do takich zadań przyda się się dron DJI Phantom 3 Professional. Obraz, który dzięki niemu uzyskamy będzie prezentować odpowiednią jakość, wszystko będziemy wspaniale widzieć, a dodatkowo podczas nagrywania będziemy mogli na małym ekraniku obserwować co okazuje się być właśnie nagrywane, więc prościej będzie nam manewrować nim tak, aby w dobrej jakości mieć calutki potrzebny obraz. Ten dron okazuje się być bardzo łatwy w obsłudze, zatem nie będziemy musieli odbywać jakiegoś specjalnego oraz długotrwałego szkolenia.Trzeba zainwestować w kamery na kask Pragnąc nagrywać swoje wyczyny podczas uprawiania sportu, musimy myśleć o tym, czy pragniemy żeby było nas widać czy nie. Jeśli zainteresuje nas ta druga możliwość, to warto popatrzeć na kamery na kask. nas nie będzie widać, a widzowie będą się czuli tak, jakby to oni sami to wszystko robili - kamery na kask dla sportowców.

dron
Author: Dansk Drone Kompagni ApS
Source: http://www.flickr.com
Takie kamery będą małe, lekkie, ale równocześnie naprawdę właściwe, więc nasze filmy mimo nieustających drgań będą wszystko idealnie pokazywały. Ich mocowanie nie bierze wiele czasu, więc trzeba myśleć o ich zakupie.

Do wybrania mamy dużo różnorakich kamer
Teraz producenci oferują nam sporo przeróżnych kamer, przez to trzeba się zastanowić co dokładnie pragniemy nagrywać i jak, gdyż tylko wtedy będziemy mieli pewność, że dopasujemy ją odpowiednio do swoich wymagań.