Selfie Stick, czyli polecane akcesoria do komórek

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Współczesne telefony już bardzo dawno przestały być urządzeniami, które służą nam wyłącznie do telefonowania i pisania popularnych sms-ów. Dzisiaj telefony to prawdziwe kombajny multimedialne. Na ten przykład możemy dzięki nim słuchać muzyki, ponieważ każdy nowoczesny telefon ma możliwość odtwarzania mp3, odbierania radia i dostęp do Internetu, dzięki czemu możemy słuchać muzyki w każdym miejscu i w każdym czasie. Dzięki owemu dostępowi do Internetu cały czas mamy oczywiście możliwość wyszukania każdej niezbędnej informacji, kontaktu z przyjaciółmi poprzez media społecznościowe albo maile. Smartfona bardzo często używamy także jako aparatu fotograficznego, dzięki któremu szybko i w każdym miejscu zrobimy foto, uwieczniając daną wyjątkową chwilę, aby cieszyć się nią później.
akcesoria do telefonów
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Robienie zdjęć przy pomocy telefonu nie stanowi dziś żadnego problemu. Po prostu wybieramy w opcjach naszego smartfona ikonę odpowiadającą za zdjęcia i już zaraz możemy robić fotki. Co ważne, dzięki temu, że posiadamy aparat fotograficzny w telefonie, możemy zrobić fotki oraz po chwili umieścić je w Internecie.

Mocno popularne są już nie tylko fotki wykonywane komuś lub czemuś, ale robione samym sobie. Zdjęcia tego typu, robione „z ręki”, czyli tak zwane selfie czy „słitfocie”, zyskały rozgłos dzięki mediom społecznościowym, na przykład Facebookowi. Takie zdjęcia zazwyczaj robi się w celu pochwalenia się nową fryzurą, make-upem czy ciuchami. Ale czasem też tego typu zdjęcia mogą
selfie
Author: Brian Eager
Source: http://www.flickr.com
stać się największą pamiątką, kiedy przykładowo uwiecznimy dzięki nim nasz udział na jakimś niezapomnianym koncercie naszego idola, a jeszcze większe znaczenie może mieć zdjęcie, na którym będziemy my oraz nasz idol.
Selfie są już tak powszechnym zjawiskiem, że powstaje nawet dodatkowe wyposażenie do telefonów komórkowych, które pozwala na jeszcze łatwiejsze i szybsze wykonywanie owych fotek. Przykładem są tu tak zwane selfie stick, czyli akcesoria , które przypominają krótki wysięgnik lub też kij z uchwytem, do którego mamy możliwość przyczepić nasz telefon komórkowy, co pozwoli na objęcie większym zasięgiem tego, co będziemy chcieli sfotografować.

Jak można zauważyć, technika wychodzi naprzeciw różnym potrzebom. Jeśli więc jesteśmy fanami selfie a wykonywanie zdjęć „z ręki” nie jest nam obce, najlepiej by było zaopatrzyć się w selfie stick, by znacznie ułatwić sobie te czynności.