Kupujemy niezawodną pralkę na lata - ktorego producenta?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Czystość to podstawowy wyznacznik wzorowego gospodarstwa. Czyste naczynia i podłogi, ale przede wszystkim czyste, pachnące pranie. A jeżeli może przy tym być jeszcze oszczędnie lub ekologicznie, to sukces sprzedażowy murowany. Nie dziwi więc, że producenci pralek przeganiają się w tworzeniu coraz wymyślniejszych programatorów, jeszcze lepszych bębnów i opracowywaniu coraz to nowych programów prania. Przecież czymś trzeba klienta przyciągnąć. Nie powinno się jednak ulegać szaleństwu i przed planowanym zakupem pralki bez emocji warto porównać możliwości przynajmniej paru modeli i najlepiej od kilku różnych producentów.


pralka
Author: Samsung
Source: Samsung
Taka analiza dopiero dostarczy nam poglądu na to, co tak naprawdę potrzebujemy, a z jakich funkcji z można bez żalu zrezygnować, przy tym trochę oszczędzają. Poniżej przegląd różnych modeli pralek. Na początek zaczyna pralka BOSCH WLX 24261PL, która należy do rodziny modeli tanich, lecz wydajnych. Proste wzornictwo, wyświetlacz z podstawowymi danymi i paroma przyciskami do do programowania tego co wcześniej było wybrane tradycyjnym pokrętłem.

Kliknij na ten link, żeby poznać podobne teksty. Dla przykładu zobacz serwis (https://shoplet.pl/blog/post/95_laptop-do-projektowania-stron-internetowych-jaki-wybrac.html), który omawia zajmującą Cię tematykę, a niewątpliwie się nie rozczarujesz.

Posiada ona kilka ciekawych funkcji, między innymi program sport/fitness, programy do bielizny czy jeansu. Przy standardowej pojemności 5kg pralka ma jedynie 40 cm głębokości, więc na pewno nada się do mniejszych łazienek.


Druga z kolei to pralka ELECTROLUX EWP11074TWPL (porównaj oferty). Podobnie jak poprzedni model, ta także należy do rodziny pralek niedrogich a porządnie pomyślanych. Duża pojemność bębna powoduje, że pralka ma już pół metra głębokości, lecz kusi możliwościami prania. Oprócz programów wymienionych przy pierwszym modelu, do dyspozycji jest jeszcze program prania firan i kołder. Nieco więcej kosztuje pralka HOTPOINT ARISTON WMSD 723B EU, ale w tym przypadku zarówno wzornictwo, jak i lista programów mają wpływ na ostateczną cenę urządzenia. W zamian otrzymujemy duży, ciekłokrystaliczny wyświetlacz, układ programatora jako guziki zamiast tradycyjnego pokrętła oraz m2t czytniki kodów kreskowych mnóstwo programów. Jeśli ktoś zamierza oszczędzić miejsce, może znaleźć pralkę ładowaną od góry. Ciekawym modelem jest pralka Elektrolux EWT1266EDWPL, ma ona nowoczesny styl, kilkanaście przydatnych programów i naprawdę wysoki poziom wykonania. Jest to jedna z lepszych jakościowo modeli pralek ładowanych od góry i na pewno jej kupno będzie dobrym wyborem.