Gdzie możesz spożytkować kamery GoPro?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Malutka, niezmiernie lekka przenośna kamera cyfrowa, jaka nagrywa materiał w HD i którą w prosty sposób możemy przytwierdzić do kasku - niby nic nadzwyczajnego
.


Ale to właśnie ten sprzęt parę lat wstecz zrewolucjonizował to, jakim sposobem ludzie pokazują co się u nich dzieje, czego doznają. Oglądający tego rodzaju obrazy każdy może się poczuć ich uczestnikiem, cząstką tego, co ma miejsce w nagranym materiale. To nowiusieńkie życie w aparaty cyfrowe tchnęła renoma GoPro Hero Session. Stała się ona nieodzownym akcesorium fanów białego szaleństwa, a również entuzjastów windsurfingu, bungee, wspinaczki, jazdy bicyklem po górach lub jazdy na desce. Generalne mówiąc odbiorców różnorodnego typu sportów (mniej lub w wyższym stopniu ekstremalnych), jakich wyczyny można łatwo odkryć na YouTube - .


www
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Notebook Lenovo IdeaPad G560
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Niezbędne dla PS4
Author: Alan Klim
Source: http://www.flickr.com
Kamera sportowa GoPro udowodniła, że nawet jednostka nie mająca praktyki w kręceniu obrazów, może tworzyć materiały wideo, które przyciągną do siebie ogromnie wielu ludzi w sieci. Jednakże szeroko pojęta tematyka sportowa to nie wyłączna płaszczyzna, na której kamery GoPro są użytkowane. Firma postanowiła wypuścić w roku 2015 linię dronów wyposażonych w napomknięte kamery cyfrowe. To kolejne potwierdzenie na to, iż GoPro nie chce, aby jego grupą odbiorców byli tylko ludzie praktykujący dyscypliny sportowe. Zamyśla iść dalej ze swym rozwiązaniem w rzeczywistość zwyczajnego konsumenta - zasięgnij porady na temat GoPro Hero Session.
.


Ostatnio okazało się, że z możliwości kamer GoPro korzystają też amerykańscy astronauci. Acz moim zdaniem ogromne pole do popisu znajduje się w… w obszernym zakresie rozumianej turystyce.