Gdzie możesz spożytkować kamery GoPro?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lanwars.org/includes/menu.inc).
Malutka, niezmiernie lekka przenośna kamera cyfrowa, jaka nagrywa materiał w HD i którą w prosty sposób możemy przytwierdzić do kasku - niby nic nadzwyczajnego
.


Ale to właśnie ten sprzęt parę lat wstecz zrewolucjonizował to, jakim sposobem ludzie pokazują co się u nich dzieje, czego doznają. Oglądający tego rodzaju obrazy każdy może się poczuć ich uczestnikiem, cząstką tego, co ma miejsce w nagranym materiale. To nowiusieńkie życie w aparaty cyfrowe tchnęła renoma GoPro Hero Session. Stała się ona nieodzownym akcesorium fanów białego szaleństwa, a również entuzjastów windsurfingu, bungee, wspinaczki, jazdy bicyklem po górach lub jazdy na desce. Generalne mówiąc odbiorców różnorodnego typu sportów (mniej lub w wyższym stopniu ekstremalnych), jakich wyczyny można łatwo odkryć na YouTube - .


www
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Notebook Lenovo IdeaPad G560
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Niezbędne dla PS4
Author: Alan Klim
Source: http://www.flickr.com
Kamera sportowa GoPro udowodniła, że nawet jednostka nie mająca praktyki w kręceniu obrazów, może tworzyć materiały wideo, które przyciągną do siebie ogromnie wielu ludzi w sieci. Jednakże szeroko pojęta tematyka sportowa to nie wyłączna płaszczyzna, na której kamery GoPro są użytkowane. Firma postanowiła wypuścić w roku 2015 linię dronów wyposażonych w napomknięte kamery cyfrowe. To kolejne potwierdzenie na to, iż GoPro nie chce, aby jego grupą odbiorców byli tylko ludzie praktykujący dyscypliny sportowe.

Nie wystarcza Ci ten krótki tekst zamieszczony na tej stronie? Nie martw się i sprawdź więcej w tym miejscu, znajdziesz tam dodatkowe informacje.

Zamyśla iść dalej ze swym rozwiązaniem w rzeczywistość zwyczajnego konsumenta - zasięgnij porady na temat GoPro Hero Session.
.


Ostatnio okazało się, że z możliwości kamer GoPro korzystają też amerykańscy astronauci. Acz moim zdaniem ogromne pole do popisu znajduje się w… w obszernym zakresie rozumianej turystyce.